PERSPECTA

News from every angle

hvg

„Ha azt akarják, hogy kiessünk, akkor rendben, legyen így” – szót emelt az irániak csapatkapitánya az őket ért igazságtalanságok miatt

By szerzo@hvg.hu (HVG)

Mehdi Taremi szerint ez egy borzalmas világbajnokság, mert Gianni Infantino, a FIFA elnöke nem tartja be az ígéreteit, amelyeket az iráni válogatottnak tett. Az irániak háttérstábjából többek között a regenerációért felelős szakemberek sem tudnak a csapattal tartani, ha az Egyesült Államokban játszanak, mert nem kaptak vízumot. Emellett az állandó ingázás sem segít abban, hogy a játékosok kipihenjék a meccsek fáradalmait.