irozhlas
Parkoviště, lůžka i potrubní pošta. Stavba pavilonu olomoucké nemocnice pokročila do nové fáze

Zhruba tři a půl miliardy korun si vyžádá investice do nového centrálního pavilonu olomoucké fakultní nemocnice. Dělníci na něm pracují rok a půl a před nedávnem dokončili hrubou stavbu. Kompletně hotová ale budova bude přespříští rok na jaře.